piegade

Auto rezerves daļu piegādāšana – ērti!

Cilvēki, kuriem ir automašīna, zina, ka tās prasa nepārtrauktus ieguldījumus. Ir nepieciešama degviela, riepas, un ik pa laikam arī jaunas rezerves daļas, turklāt, ja pašam nav nepieciešamo iemaņu, tad vēl jau jāmaksā arī meistaram, kas jums šo darbu veiks kvalitatīvi un ātri.

Kad situācija ir jau nonākusi līdz remontam, tad pirmais, kas cilvēkus sāk uztraukt, ir – cik tas maksās? Jāgādā ir gan rezerves daļas, gan jādomā, pie kura meistara vest, jo katrs jums var paprasīt savu cenu par darbu. Ir zināms, ka servisu pakalpojumi ārpus Rīgas būs lētāki nekā pašā Rīgā, turklāt tas nenozīmē, ka tie būs mazāk kvalitatīvi. Reizēm pat ar visu ceļu līdz mazpilsētai jūs patiesībā varat ietaupīt savus 100 un vairāk eiro.

Ērts veids, kā taupīt, ir jums nepieciešamās automašīnas rezerves daļas gādāt interneta veikalos. To ir daudz, ir iespējams salīdzināt, un beigu beigās izvēlēties jums tīkamāko. Man pēdējā laikā kā labs sadarbības partneris ir sanācis https://www.trodo.lv/rezerves-dalas, jo man ļoti patīk tas, ka ir iespēja preci saņemt gan Trodo birojā, gan saņemt ar Latvijas pasta starpniecību, gan arī piegādes veic kurjers. Loģistikas plānošana šim uzņēmumam strādā! Turklāt tagad vēl papildus šiem pakalpojumiem iespējams preci saņemt arī Omniva preču pakomātā, kas jums papildus izmaksās vien nepilnus 2 eiro. Pieliekot gan ceļa izdevumus, gan preci, kura parasti ir lētāka nekā vietējā auto preču veikalā, jāsecina – nudien lieliska iespēja ietaupīt!

Automašīna nav lēts prieks, taču tā viennozīmīgi ir lielisks palīgs ikdienā. Cilvēki, kuri savu transportu izmanto darbā, droši to var novērtēt, un atzīt kā vienu no labākajiem ieguldījumiem. Un ja visam klāt ir iespēja kaut kā ietaupīt, tas ir vēl lieliskāk. Kā mēdz gudri cilvēki teikt: „Ja centus nekrāsi, pie eiro netiksi…”

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *