daudz mantas

Gan ceļojumā, gan pārvadājumos svarīgi pareizi sapakot koferi

Pārvietošanās no vienas valsts uz otru mūsdienās gandrīz vairs nav ekstra, bet gan nepieciešamība. Neatkarīgi no tā, vai mēs ceļojam, lai atpūstos, izklaidēties, vai arī – lai dotos uz savu jauno darbavietu, ir svarīgi parūpēties, lai jūsu koferis būtu sapakots pareizi.

Bravo! Esat iegādājušies savas aviobiļetes un uz kādu laiku dosieties pelnītā atpūtā! Vai arī – esat izlēmis gūt lielo bagātību ārzemēs strādājot, taču pirms tam taču jāpaņem līdzi sava iedzīve.

Lai kāds būtu jūsu iemesls braucienam, pareizi sakravāts koferis jums ietaupīs kaudzi problēmu. Pirmkārt, varēsiet paņemt vairāk mantu līdzi, otrkārt, mazāka iespējamība, ka kaut kas tajā var saplīst, jo ir taču zināms, ka lidojot ar lidmašīnu, jūsu koferim nākas izciest ne vienu vien metienu no vienas kastes otrā.

Cik daudz mantu nepieciešams?

daudz mantasPirms brauciena izvērtējiet, kas jums tiešām nepieciešams. To dariet atkarībā no tā, kāda veids ceļš jums priekšā. Atpūta, darbs vai izklaide? Un kādi laikapstākļi ir tur, otrajā galā? Tāpat jāsaprot, ka dažas lietas jums vienmēr būs iespēja iegādāties tad, kad atradīsieties tur, jo pat lielākajam ceļošanas entuziastam nekad neizdosies paņemt līdzi visu, kas nepieciešams.

 

Padomi iepakošanā

  • Soma jāpako pēc principa: smagākais ir apakšā, bet tas, kas vieglāks un burzās – augšā.
  • Zinātāji iesaka, ka visiem ceļotājiem ir pieejami parasti ceļošanas maisi. Protams, varat savas drēbes iepakot arī ar vakuumu, taču pietiks arī ar parastu polietelēna maisiņu, un pats svarīgākais – sekot līdzi, lai tajos nepaliek gaiss.Efektīvs veids, kā taupīt vietu savā koferī, ir arī drēbju sarullēšana, nevis salocīšana. Tā ne tikai ietaupīsiet vietu, bet arī drēbes mazāk burzīsies.
  • Maksimāli izmantojiet vietu savā čemodānā! Drēbes, apakšveļu un citus niekus kā telefona lādētāju, ķemmes, higiēnas lietas ielieciet gan kurpēs, gan citos traukos, ja tādus pārvadājat.

Un pats pēdējais – ja arī tad koferi nevarat aiztaisīt, pamēģiniet uz tā apsēsties un saplacināt. Var gadīties, ka nedaudz vietas tomēr atbrīvosies.

 

 

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *