plan

Pakalpojumi, kas padara mūsu dzīvi daudz vieglāku un ātrāku

Es vienmēr esmu bijis viens no tiem cilvēkiem, kuriem patīk plānot savu ikdienu – zināt, cikos es celšos, lai paspētu mierīgi aizvadīt savu ik rīta rituālu, mierīgi paēst brokastis un bez steigas iziet no mājas.

Tā pat man patīk zināt, kas un cikos man ir ieplānots pa dienu, jo tā vienkārši es jūtos ērtāk. Protams, reizi pa reizei dzīvē prasās kaut ko asāku, kaut ko spontānu, un kad šī vēlēšanās uznāk, es arī izdaru ko neierastu, tomēr tie man ir veseli notikumi, un man tas patīk.

Tieši tāpēc ikdienas plānošana ir tik laba lieta. Ja mēs visu laiku dzīvotu bez nekāda plāna un mērķa savai ikdienai, agru vai vēlu mēs attaptos, ka nekas taču nav izdarīts! Protams, ne visiem tas tā notiek, tomēr uzskatu, ka vienmēr labāk ir būt gatavam un tad arī zināsi- viss tiks padarīts laikus un varēsi ne par ko nav jāsatraucas.

planning

Dzīvē mierā vienmēr likusies daudz vilinošāka, jo galu galā tas taču ir visu cilvēku sapnis – pieaugt un kaut kur ērti iekārtoties, tā, lai nebūtu jāsatraucas par to, vai rīt ar tevi arī viss būs kārtībā. Drošības sajūta tomēr ir tā, bez kuras šajā dzīvē nevar iztikt neviens. Tas ir kaut kas tāds, kas nepieciešams tik pat daudz kā ūdens, ko dzeram.

Jāatzīst, ka mēs šobrīd dzīvojam tādā laikmetā, kur visu izplānot ir kļuvis neticami vienkārši, pilnīgi grēks to nedarīt! Es runāju par virtuālo pasauli, kas ir kļuvusi par neatņemamu dzīves sastāvdaļu gandrīz visiem no mums. Atzīsim, neviens no maniem lasītājiem noteikti neaizvada dienu, nepaņemot līdzi savu viedtālruni.

Varētu teikt, ka mēs no tā esam atkarīgi un savā ziņā tā, protams, arī ir, tomēr es uzskatu, ka tā ir katra paša izvēle- lietot mūsdienu tehnoloģijas vai nē, un vārds ”atkarīgs” tomēr līdz galam šeit neiederas, jo kamēr vien mums ir sava izvēles brīvība, mēs varam darīt ko vien vēlamies!

Tomēr, jā, ar dažādu elektronisko ierīču palīdzību mūsu ikdiena tik tiešām ir kļuvusi daudz vienkāršāka un es arī labprāt izmantoju dažādas to piedāvātās opcijas un pakalpojumus. Internets tomēr ir tāda maģiska vieta. Tu piesēdies pie datora, atver interneta pārlūkprogrammu un vari attapties pilnīgi jebkur – skatoties kādu video, spēlējot spēles vai pat iepērkoties.

startup

Un jā, tieši iepirkšanās ir tā, kurai es šodien vēlos likt lielāko uzsvaru, jo atzīsim- iepirkšanās ir kas tāds, kas tik tiešām ir jāplāno, jo jārēķinās ar veikalu darba laikiem un savu brīvo laiku, kurā to apmeklēt, jo ne vienmēr abi šie faktori sakrīt.

Ar vien biežāk sāku izmantot internetu ne tikai, lai uzzinātu jaunākās ziņas un pārbaudītu savus sociālos portālus, bet arī, lai iepirktos. Sākumā nebiju no tiem pozitīvi noskaņotajiem cilvēkiem attiecībā uz šo tēmu, tomēr, kad izmēģināju sapratu, ka tas taču ir daudz ērtāk, ātrāk un nav jāpatērē tik daudz laika un enerģijas staigājot pa veikaliem, kā tas ir, kad aizbraucu uz iepirkšanās centru. Protams, man nav nekas pretī pret klasisku iepirkšanās dienu, tomēr pēc šādām brīvdienām vienmēr tāda sajūta, ka vajadzētu vēl vienu brīvdienu, jo gluži vienkārši jūties pārguris!

startup-Tomēr internetā tas tā nav. Izvēlies savu kategoriju, to, kas tev pasūti un tikai ieliec grozā. Protams, vienmēr pastāv risks, ka kaut kas noies greizi, vai izvēlētais apģērba gabals, apavi vai kas cits, ko būsiet pasūtījis jums nepatiks, tomēr šāds risks pastāv vienmēr, arī tad, ja izvēlaties klasisko iepirkšanās veidu.

Nekad nav garantijas, ka viss iegādātais būs perfektā kvalitātē un kalpos gadiem. Un vienmēr taču pastāv iespēja iegādāto samainīt! Tāpēc es vienmēr domāju, ka ir taču daudz patīkamāk pasaudzēt savus nervus un laiku, atvieglojot ikdienu, nevis iesakņoties uz visu pārbaudīto, tomēr- novecojušo.

Ar vien vairāk cilvēku mūsdienās izvēlas lietot internetu, lai iegādātos visdažādākās preces gan ikdienas lietošanai, piemēram, saimniecībā, gan arī elektroniku un jebko citu! Noteikti esat ievērojuši, cik daudz un dažādu interneta veikalu ir parādījušies apritē pēdējā laikā un tas ir tikai normāli- kur būs pieprasījums, tur būs arī piedāvājums.

Bez tam, ja domājat par to, kā izveidot i-veikalu, varu jums pateikt, ka tas nemaz nav tik sarežģīti, īpaši jau mūsdienu modernajā laikā, kad cilvēki ar internetu saskaras daudz vairāk nekā viens ar otru reālajā pasaulē. Interneta veikali ir kas tāds, bez kā daudzi no mums nemaz nespētu izdzīvot, jo tā kļuvusi par parastu daļu no ikdienas dzīves.

plan

Protams, tas ir katra paša ziņā- izvēlēties, kā dzīvot savu ikdienu un kādus pakalpojumus izmantot, es šeit esmu tikai, lai padalītos ar savām domām un, iespējams, iespaidotu arī jūs izmēģināt ko jaunu. Protams, sākumā visi pret dažādiem jaunumiem attiecas skeptiski, tomēr atliek tikai kaut ko pamēģināt, lai visi uzskati mainītos pilnībā! To es arī jums iesaku- riskēt un nebaidīties, jo, kas neriskē, tas taču nevinnē, vai ne?

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *